Orientační ceník

Weby, grafika, marketing

Moderní stránky

Cena závisí na rozsahu projektu, počtu stránek a vašich specifických požadavcích. Cenovou nabídku vždy obdržíte předem.

E-shopy

Cena e-shopu závisí na rozsahu projektu, počtu produktů a vašich specifických požadavcích. Cenovou nabídku vždy obdržíte předem.

Programování na míru

Webové kalkulačky, interaktivní formuláře, speciální přistávací stránky, online platební brány a další užitečné funkce nebo aplikace na míru.

Grafické práce

Závisí na rozsahu práce. Cenu si vždy odsouhlasíme vzájemně před zahájením práce. Vždy se spojíme a komunikujeme vzájemně s grafikem.

Online marketing

Dle rozsahu Vašeho projektu, množství spravovaných financí a počtu spravovaných platforem. Snažíme se dosáhnout vzájemné spokojenosti a pomoci i malým živnostníkům. Proto ceny startují na 3000 Kč/platforma.

Správa sociálních sítí

Připravování obsahu na míru a následná publikace, tvorba content plánu, tvorba příspěvků na sociální sítě. Vše po vzájemné dohodě s klientem. Lze kombinovat se správou online marketingu.

Cena nabízených služeb tvorby webových stránek se může lišit v závislosti na rozsahu projektu, složitosti designu a požadavcích zákazníka. Jednodušší webové stránky začínají od 15 000 Kč. Složitější weby nebo komplexní rešení na míru se může pohybovat až do řádů několika desítek tisíc korun.

Detailní poptávka

Webových stránek / e-shopu

(například: Realitní portál, E-shop, Blog, Osobní portfolio, apod.)
Odhadovaný počet stránek: 5
(například: Domů, O nás, Kontakt) Při počtu 30+ se cena nemění.

Dodatečné služby

Vaše kontaktní údaje