Orientační přehled cen

Moderní stránky

Cena závisí na rozsahu projektu, počtu stránek a vašich specifických požadavcích. Předem vždy poskytuji detailní cenovou nabídku.

E-shopy

Cena e-shopu závisí na rozsahu projektu, počtu produktů a vašich specifických požadavcích. Detailní cenovou nabídku poskytuji vždy předem.

Koplexní řešení na míru

Webové kalkulačky, interaktivní formuláře, speciální přistávací stránky, online platební brány a další užitečné funkce nebo aplikace na míru.

Cenová nabídka – Weby a E-shopy

(například: Realitní portál, E-shop, Blog, Osobní portfolio, apod.)
Odhadovaný počet stránek: 5
(například: Domů, O nás, Kontakt) Při počtu 30+ se cena nemění.

Dodatečné služby

Vaše kontaktní údaje

Kontaktujte mě

Pokud máte nějaké otázky ohledně tvorby webových stránek, e-shopů nebo se chcete dozvědět více informací o nabízených službách, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám poradím a pomůžu. Zanechte mi prosím své  kontaktní údaje, a já se Vám co nejdříve ozvu. Děkuji za Vaši zprávu a těším se na Vaši zpětnou vazbu.

4.8/5
4.8 hodnocení mojí práce
Jak spolupráce probíhá?

01

Úvodní konzultace zdarma

Nejprve se musíme seznámit a zjistit, jestli nám spolupráce bude vzájemně dávat smysl. Na úvodní konzultaci se dozvíte cenovou nabídku a orientační termín doručení. Konzultace může probíhat osobně, ONLINE videohovorem nebo telefonicky.

02

Začátek spolupráce

Po odsouhlasení spolupráce a úvodním seznámení Vás seznámamím se všemi potřebnými informacemi. Řeknu Vám jakým způsobem budu postupovat, představím konkrétní kroky a jednotlivé postupy.

03

Doručení práce

Práce bude doručena nejpozději v předem určeném termínů odevdání. Většinou ale býva doručena i o pár dní rychleji, abychom měli dostatek času na případné úpravy z Vaší strany. Po odsouhlasení web převedeme na ostrou doménu a vše spustíme.